Fel

Ett oväntat fel har uppstått. Var god försök senare.

Bekräfta

Är du säker på att du vill radera?
Bästa kund, vid beställning under 200:- tillkommer en extra hanteringsavgift på 79:-

Välj JA för att gå vidare med din beställning. Välj NEJ gå tillbaka och komplettera din beställning eller för att spara ordern till senare tillfälle.

Tekniska problem

Just nu har vi tekniska problem med vår hemsida. Vänligen kontakta kundtjänst 0479-19900.

Lekolars säljare

 Lekolars säljare finns i hela landet

 

På Lekolar har vi arbetat med inredning av pedagogiska miljöer i över 40 år – erfarenheter vi vill dela med oss av, helt kostnadsfritt! 

Hos oss får du allt från personliga besök av våra kunniga säljare till 3D-baserade inredningsförslag baserade på just dina lokaler och förutsättningar! 
För oss är det en självklarhet att erbjuda dig inredningsförslag där pedagogiken och flexibiliteten ligger i fokus. 
Låter detta intressant? Kontakta oss redan idag för ett förutsättningslöst möte om hur vi kan hjälpa dig!

 

Hitta säljaren i din kommun >>
  För dig som är arkitekt, byggare eller fastighetsförvaltare >>

 

 

Alexander Olovsson

alexander.olovsson@lekolar.se
0705-20 96 01 
Distriktschef i följande kommuner >>

Bjarne Andersson

bjarne.andersson@lekolar.se
070-166 19 10
Distriktschef i följande kommuner >>

Carina Södertun

carina.sodertun@lekolar.se
070-166 19 14
Distriktschef i följande kommuner >>

Daniel Helander

daniel.helander@lekolar.se
070-166 19 19
Distriktschef i följande kommuner >>

David Anderberg

david.anderberg@lekolar.se
070-332 48 99
Projektsäljare i följande kommuner >>

Greta Kaldi

greta.kaldi@lekolar.se
073-656 98 90
Distriktschef Stockholms Stad och Gotland >>

 

Göran Åkerblad

goran.akerblad@lekolar.se
070-166 19 31 
Distriktschef i Stockholm Stad och Gotland >>

Hasse Nordahl

hasse.nordahl@lekolar.se
070-277 97 77 
Distriktschef i följande kommuner >>

Jan Magnusson

jan.magnusson@lekolar.se 
070-520 96 61 
Projektsäljare i följande kommuner >>

Jennie Holmgren

jennie.holmgren@lekolar.se
070-166 19 29
Distriktschef i följande kommuner >>

Karin Bångman

karin.bangman@lekolar.se
070-166 19 18
Säljare lekplatsutrustning >>

Mats Nauclér

mats.naucler@lekolar.se
070-166 19 24
Distriktschef i följande kommuner >>

Melker Samuelsson

melker.samuelsson@lekolar.se
070-166 19 17
Distriktschef i följande kommuner >>


Michael Arnoldsson

michael.arnoldsson@lekolar.se
070-591 46 31
Projektsäljare i följande kommuner >>

Peter Myllys

peter.myllys@lekolar.se
070-520 96 90
Distriktschef i följande kommuner >>

Peter Nilsson

peter.d.nilsson@lekolar.se 
070-166 19 20
Försäljningschef projekt Sverige


Pia Johansson

pia.johansson@lekolar.se

070-1661928
Distriktschef i följande kommuner >>

Sauli Hakkarainen

sauli.hakkarainen@lekolar.se
073-656 98 40
Operativ försäljningschef Sverige

Tobias Söderman

tobias.soderman@lekolar.se
073-656 98 41
Distriktschef i följande kommuner >>

Tomas Trenneby
tomas.trenneby@lekolar.se
070-1661902
Regionsäljare i följande kommuner >>

 

 Viktor Feliniak 

viktor.feliniak@lekolar.se 
070-166 19 35 
Distriktschef i följande kommuner >>

 

     

 

Kostnadsfria inredningsförslag för skola och förskola

På Lekolar sätter vi alltid pedagogiken och flexibiliteten i fokus. Hos oss hittar du det du behöver till både skolan och förskolan - allt från skolmöbler och lekplatsutrustning till barnvagnar, pärlor, spel, lego, lim, pussel, pedagogiska leksaker och pyssel för barn. Majoriteten av våra produkter inom tillämpningsområdena leksaker, hobbymaterial och skolmöbler uppfyller Upphandlingsmyndighetens krav för Giftfri förskola.

Välkommen att kontakta din säljare!

 

 

Följ oss i sociala medier!