Fel

Ett oväntat fel har uppstått. Var god försök senare.

Bekräfta

Är du säker på att du vill radera?
Bästa kund, vid beställning under 200:- tillkommer en extra hanteringsavgift på 79:-

Välj JA för att gå vidare med din beställning. Välj NEJ gå tillbaka och komplettera din beställning eller för att spara ordern till senare tillfälle.

Lekolars säljare

 Lekolars säljare finns i hela landet

På Lekolar har vi arbetat med inredning av pedagogiska miljöer i över 40 år – erfarenheter vi vill dela med oss av, helt kostnadsfritt! 

Hos oss får du allt från personliga besök av våra kunniga säljare till 3D-baserade inredningsförslag baserade på just dina lokaler och förutsättningar! 
För oss är det en självklarhet att erbjuda dig inredningsförslag där pedagogiken och flexibiliteten ligger i fokus. 
Låter detta intressant? Kontakta oss redan idag för ett förutsättningslöst möte om hur vi kan hjälpa dig!

Hitta säljaren i din kommun >>
  För dig som är arkitekt, byggare eller fastighetsförvaltare >>

 

 

Region SYDVÄST

 


Viktor Feliniak

Mobiltelefon: 070-166 19 35 

viktor.feliniak@lekolar.se 
Distriktschef i följande kommuner >>


Carina Södertun

Mobiltelefon: 070-166 19 14

carina.sodertun@lekolar.se
Distriktschef i följande kommuner >>

Jennie Holmgren

Mobiltelefon: 070-166 19 29
jennie.holmgren@lekolar.se
Distriktschef i följande kommuner >>

Daniel Helander Lekolar

Daniel Helander

Mobiltelefon: 070-166 19 19
daniel.helander@lekolar.se
Distriktschef i följande kommuner >>

Lekolar Per Myllys

Peter Myllys

Mobiltelefon: 070-520 96 90
peter.myllys@lekolar.se
Distriktschef i följande kommuner >>

 Mats Naucler Lekolar
Mats Nauclér


Mobiltelefon: 070-166 19 24
mats.naucler@lekolar.se
Distriktschef i följande kommuner >>

Sauli Hakkarainen Lekolar

Sauli Hakkarainen
Regional försäljningschef, Sydväst
Mobiltelefon: 073-656 98 40
sauli.hakkarainen@lekolar.se


 

Region NORDOST

 

Lars Lindström Lekolar

Lars Lindström

Mobiltelefon: 070-520 96 00
lars.lindstrom@lekolar.se
Distriktschef Stockholms Stad och Gotland

Greta Kaldi Lekolar

Greta Kaldi

Mobiltelefon: 073-656 98 90
greta.kaldi@lekolar.se
Distriktschef Stockholms Stad och Gotland

Lekolar Göran Åkerblad

Göran Åkerblad

Mobiltelefon: 070-166 19 31
goran.akerblad@lekolar.se
Distriktschef i följande kommuner >>

Melker Samuelson Lekolar

Melker Samuelsson

Mobiltelefon: 070-166 19 17
melker.samuelsson@lekolar.se
Distriktschef i följande kommuner >>

 

Bjarne Andersson

Mobiltelefon: 070-166 19 10
bjarne.andersson@lekolar.se
Distriktschef i följande kommuner >>

 

Tobias Söderman

Mobiltelefon: 073-656 98 41
tobias.soderman@lekolar.se
Distriktschef i följande kommuner >>

Hasse Nordahl Lekolar

Hasse Nordahl

Mobiltelefon: 070-277 97 77
hasse.nordahl@lekolar.se
Distriktschef i följande kommuner >>

Alexander Olovsson

Alexander Olovsson

Mobiltelefon: 0705-20 96 01 
alexander.olovsson@lekolar.se
Distriktschef i följande kommuner >>

Fredrik Bermar Lekolar

Fredrik Bermar
Regional försäljningschef, Nordost
Mobiltelefon: 070-166 19 21
fredrik.bermar@lekolar.se

 

Lekplatser & lärande utemiljö

Karin Bångman Lekolar

Karin Bångman

Mobiltelefon: 070-166 19 18
karin.bangman@lekolar.se
Ansvarig för Stockholm och området norr om Stockholm

Magnus Händén Lekolar

Magnus Händén

Mobiltelefon: 070-166 1990
magnus.handen@lekolar.se
Ansvarig för området söder om Stockholm

Fredrik Hogberg Lekolar

Fredrik Högberg

Landschef lekplatsutrustning
Telefon +47 4828 7073
fredrik.hogberg@lekolar.com

 

 

BUTIKEN I SÄTRA

Personalen Lekolars butik i Sätra

Telefon: 08-6460380
butiken@lekolar.se
Besöksadress:
Storsätragränd 20
127 39 Skärholmen

OM BUTIKEN >> 

 

För dig som är byggare

För dig som är byggare har vi ett team med specialister som gärna hjälper dig med allt som rör produkter, order, leverans och pris.

Telefon: 0479-199 00 
E-postadress: bygg@lekolar.se

 

Följ oss i sociala medier!