Fel

Ett oväntat fel har uppstått. Var god försök senare.

Bekräfta

Är du säker på att du vill radera?
Bästa kund, vid beställning under 200:- tillkommer en extra hanteringsavgift på 79:-

Välj JA för att gå vidare med din beställning. Välj NEJ gå tillbaka och komplettera din beställning eller för att spara ordern till senare tillfälle.

Lekolars säljare

 Lekolars säljare finns i hela landet

 

På Lekolar har vi arbetat med inredning av pedagogiska miljöer i över 40 år – erfarenheter vi vill dela med oss av, helt kostnadsfritt! 

Hos oss får du allt från personliga besök av våra kunniga säljare till 3D-baserade inredningsförslag baserade på just dina lokaler och förutsättningar! 
För oss är det en självklarhet att erbjuda dig inredningsförslag där pedagogiken och flexibiliteten ligger i fokus. 
Låter detta intressant? Kontakta oss redan idag för ett förutsättningslöst möte om hur vi kan hjälpa dig!

 

Hitta säljaren i din kommun >>
  För dig som är arkitekt, byggare eller fastighetsförvaltare >>

 

 

Alexander Olovsson

alexander.olovsson@lekolar.se
0705-20 96 01 
Distriktschef i följande kommuner >>

Bjarne Andersson

bjarne.andersson@lekolar.se
070-166 19 10
Distriktschef i följande kommuner >>

Carina Södertun

carina.sodertun@lekolar.se
070-166 19 14
Distriktschef i följande kommuner >>

Daniel Helander

daniel.helander@lekolar.se
070-166 19 19
Distriktschef i följande kommuner >>

David Anderberg

david.anderberg@lekolar.se
070-320 48 99
Projektsäljare i följande kommuner >>

Fredrik Högberg

fredrik.hogberg@lekolar.com
+47 4828 7073
Ansvarig för lekplatsutrustning i området söder om Stockholm

Greta Kaldi

greta.kaldi@lekolar.se
073-656 98 90
Distriktschef Stockholms Stad och Gotland >>

Göran Åkerblad

goran.akerblad@lekolar.se
070-166 19 31 
Distriktschef i Stockholm Stad, Gotland samt i följande kommuner >>

Hasse Nordahl

hasse.nordahl@lekolar.se
070-277 97 77 
Distriktschef i följande kommuner >>

Jan Magnusson

jan.magnusson@lekolar.se 
070-520 96 61 
Projektsäljare i följande kommuner >>

Jennie Holmgren

jennie.holmgren@lekolar.se
070-166 19 29
Distriktschef i följande kommuner >>

Karin Bångman

karin.bangman@lekolar.se
070-166 19 18
Ansvarig för lekplatsutrustning i Stockholm och området norr om Stockholm

Mats Nauclér

mats.naucler@lekolar.se
070-166 19 24
Distriktschef i följande kommuner >>

Melker Samuelsson

melker.samuelsson@lekolar.se
070-166 19 17
Distriktschef i följande kommuner >>


Michael Arnoldsson

michael.arnoldsson@lekolar.se
070-591 46 31
Projektsäljare i följande kommuner >>

Peter Myllys

peter.myllys@lekolar.se
070-520 96 90
Distriktschef i följande kommuner >>

Peter Nilsson

peter.d.nilsson@lekolar.se 
070-166 19 20
Försäljningschef projekt Sverige

Sauli Hakkarainen

sauli.hakkarainen@lekolar.se
073-656 98 40
Regional försäljningschef, Sydväst

Tobias Söderman

tobias.soderman@lekolar.se
073-656 98 41
Distriktschef i följande kommuner >>

Viktor Feliniak

viktor.feliniak@lekolar.se 
070-166 19 35 
Distriktschef i följande kommuner >>

 

 

Följ oss i sociala medier!